Dołącz do nas

Regulamin i polityka prywatności

§1
Informacje ogólne

 1. Właścicielem strony internetowej działającej pod domeną www.mowiko.pl jest MOWIKO Łukasz Baranowski z siedzibą w Grabówcu 74, 06-100 Pułtusk, posiadający NIP 5242794851
 2. Strona internetowa utrzymywana jest na serwerze firmy Nazwa.pl
 3. Użytkownik - osoba odwiedzająca stronę www i korzystająca z informacji na niej zawartych.
 4. Strona internetowa - strona www, która wyświetla się użytkownikowi po wpisaniu adresu domeny, której właścicielem jest MOWIKO Łukasz Baranowski
 5. Dane osobowe - informacje dotyczące użytkowników strony internetowej, których identyfikacja jest możliwa poprzez imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, data urodzenia, adres IP.

§2
Prowadzenie i przeznaczenie strony internetowej

 1. Moderatorem strony internetowej jest MOWIKO Łukasz Baranowski
 2. Celem strony internetowej jest przekazanie jedynie informacji o usługach, w których specjalizuje się właściciel strony.

§3 
Zbieranie danych

 1. Strona internetowa utrzymywana jest na serwerze firmy Nazwa.pl.
 2. Strona internetowa działa pod domeną www.mowiko.pl.
 3. Dane o użytkownikach zbierane są na dwa sposoby:
  • aktywnie - są to wszystkie dane, które użytkownik dobrowolnie podaje na naszej stronie internetowej poprzez zapisanie się do Newslettera, wypełnienie ankiety, zgłoszenie się na szkolenie za pomocą specjalnego formularza itd.
  • biernie - są to wszystkie dane użytkownika zbierane automatycznie np. dane zbierane przez serwer (adres IP, typ przeglądarki, itp.) lub program do analizy zachowań internetowych użytkowników (np. web analytics).
 4. Gdy użytkownik kontaktuje się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail przekazuje nam swoje dane osobowe tj. imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.

§5
Wykorzystanie danych i ochrona prywatności

 1. Właściciel strony internetowej, a zarazem administrator bazy danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.), działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i dba o ochronę danych osobowych.
 2. W żadnym wypadku Twoje dane nie będą sprzedane osobom trzecim.
 3. Dane zbierane za pomocą Newslettera będą wykorzystywane do informowania naszych klientów tylko i wyłącznie o nowościach, zmianach, ciekawostkach w obszarze naszej działalności tj. strony internetowe i marketing w internecie.
 4. Informacje, które użytkownik udostępnia dobrowolnie za pomocą ankiet, formularzy wykorzystywane są do prowadzenia różnorakich statystyk.
 5. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
 6. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
 7. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
 8. Jeżeli jesteś naszym klientem i Twoje dane firmowe zostały zmienione powinieneś poinformować nas o zmianach. Dane te wykorzystywane są min. do wystawiania faktur.
 9. Bazy danych, które zawierają informacje chronione zabezpieczona są przed wglądem osób trzecich.

§6
Kontakt z klientem

 1. Kontakt z klientem odbywa się za pomocą poczty e-mail, specjalnych kont, które użytkownik może otrzymać na naszej stronie, telefonu, faxu.
 2. Jeżeli użytkownik zapisał się na listę Newslettera lub w inny sposób wyraził zgodę na jego otrzymywanie będzie otrzymywał informacje za pomocą poczty e-mail.

§7
Odpowiedzialność za treść 

 1. Właściciel odpowiada jedynie za treści własne zamieszczone na stronie internetowej.
 2. Właściciel strony internetowej zobowiązuje rzetelnie uaktualniać stronę internetową jednakże nie udziela gwarancji za poprawność, prawidłowość i kompletność strony internetowej.
 3. Na stronie internetowej mogą się znaleźć linki, odnośniki do adresów internetowych podmiotów niezwiązanych z witryną właściciela. Za ich treści odpowiada tylko i wyłącznie właściciel stron www, do których są kierowane.
 4. Właściciel zastrzega sobie prawo zmiany informacji o usługach lub też kompletnego ich wycofania.

§8 
Prawa autorskie

 1. Wygląd strony internetowej, treść, kształt, specjalistyczny kod programistyczny jest chroniony polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
 2. Prawa wymienione w pkt. 1 należą do MOWIKO Łukasz Baranowski
 3. Żadna z części strony internetowej nie może być rozpowszechniana, powielana bez wiedzy właściciela.
 4. Ściąganie treści i jej kopiowanie dozwolone jest wyłącznie do prywatnego użytku, w celu lepszego zapoznania się z informacjami o usługach lub komunikacji z właścicielem.
 5. Naruszenie praw autorskich skutkuje odpowiedzialnością prawną.

§9
Wiadomości techniczne

 1. Podczas wczytywania stron internetowych, których właścicielem jest MOWIKO Łukasz Baranowski mogą wystąpić błędy, na które właściciel może nie mieć wpływu.
 2. W odtwarzanie strony internetowej i innych materiałów dostępnych na stronach internetowych właściciela mogą wystąpić różnice i błędy w wyglądzie i treści spowodowane używaniem różnych przeglądarek.

§10
Zmiana regulaminu i polityki prywatności

 1. Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższego regulaminu i polityki prywatności poprzez opublikowanie nowego regulaminu i polityki prywatności na tej stronie. O wszelkich zmianach klient/użytkownik zostanie poinformowany.

§11
Kontakt

MOWIKO Łukasz Baranowski
Grabówiec 74,
06-100 Pułtusk
NIP 5242794851
REGON 363759850

Formularz kontaktowy