Dołącz do nas

Strony internetowe

Oferta

Czym jest strona internetowa każdy wie, ale nie każdy zdaje sobie sprawę ile w dzisiejszych czasach można zyskać posiadając dobrą stronę www. Z nacieskiem na DOBRĄ, czyli taką która jest źródłem ważnych informacji o prowadzonej działalności, jest przejrzysta i intuicyjna dla każdego użytkownika, jest ładna i zgodna ze standardami wymaganymi przez dzisiejsze przerglądarki jak również urządzenia na których będzie wyświetlana. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych spełniających wszystkie powyższe założenia. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich włącznie z najbardziej wymagającymi klientami.

Prosta strona internetowa

Początkujący przedsiębiorcy zazwyczaj proszą o "prostą" stronę internetową. Najprostszym i zarazem najtańszym rozwiązaniem jest wdrożenie gotowego szablonu dla popularnego systemu CMS* jakim jest ProcessWire. Ten system jest bardzo elastyczny, dzięki temu możemy w łatwy sposób dostosować go do podstawowych wymagań klienta.

Niepowtarzalny layout

Gotowy szablon graficzny nie jest jednak dobrym sposobem, by wyróżnić się spośród tysięcy firm. Dlatego, też proponujemy wykonanie indywidualnej szaty graficznej, która będzie jedyna i niepowtarzalna. Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami, którzy mają na swoim koncie wiele projektów zakończonych sukcesem.

Autorski CMS*

Dla bardziej wymagających klientów mamy specjalną propozycję. Oferujemy tak zwane rozwiązanie "szyte na miarę" czyli wdrożenie naszego autorskiego systemu CMS*. Taki system charakteryzuje się brakiem ograniczeń co oznacza że możemy go dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Cały system będzie zaprojektowany i napisany specjalnie dla Ciebie tak, by ułatwić Ci prowadzenie działalności w internecie.

*CMS - system zarządzania treścią, dzięki temu systemowi klient może sam wprowadzać teksty, zdjęcia i inne treści na swojej stronie internetowej.

Zdecyduj jakie masz potrzeby. Jeśli nie wiesz, pomożemy Ci w wyborze najlepszej opcji. Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas już teraz.

Formularz kontaktowy